راهنمای ثبت دامنه

برای ثبت دامنه خود لطفا مراحل زیر را اجرا نمائید :

1- ابتدا وارد وبسایت شرکت پیشگامان ایساتیس شده و مطابق با شکل زیر از سمت چپ بر روی واژه "حساب" و سپس بر روی گزینه ی ثبت  کلیک نمایید.2- در مرحله بعد، برای شما پنجره ای مطابق با شکل زیر باز می شود، در اینجا تمام مشخصات صاحب امتیاز دامنه موردنظر (حقوقی با حقیقی) را کاملا صحیح و با زبان " انگلیسی " وارد نمایید و سپس بر روی دکمه"خواندم و موافقم شرایط سرویس"  و " ثبت نام کنید " کلیک نمایید.3- بعد از تکمیل مشخصات موردنظر و ارسال آنها، اکانت کاربری با نام شما در سامانه پیشگامان ایساتیس به ثبت می رسد، در این مرحله در صفحه ی اصلی برای شما امکان سفارش دامنه و وب هاست وجود دارد.

برای ثبت دامنه موردنظر، نام دامنه و پسوند خود را در کادر شماره(1) وارد نموده و سپس دکمه "بررسی قابلیت ثبت " را کلیک نمایید  و در صورت  آزاد بودن دامنه دکمه "سفارش دهید" را کلیک نمایید .4- در مرحله بعد نام دامنه  بهمراه فرمی برای شما نمایش داده می شود، که در اینجا ابتدا تیک دو گزینه مدیریت  DNS و ارسال ایمیل را میزنیم، در صورت ثبت دامنه آی آر حتما در قسمت " ایمیل یا شناسه شما در ایرنیک "، شناسه ای که قبلا در سامانه http://www.nic.ir به ثبت رسانده ایم را وارد نموده و NameServer های مورد نظر را نیز انتخاب مینماییم. لازم بذکر است در صورت استفاده از میزبانی وب پیشگامان ایساتیس، بدون تغییر در قسمت NameServer گزینه ی به روز رسانی سفارش را میزنیم.

5- دراین مرحله صورتحساب شما نمایش داده می شود، در صورت تمایل به خرید سرویس دیگر بر روی دکمه "سفارش دیگر" کلیک نمایید و در غیر اینصورت گزینه " خواندم و موافقم شرایط سرویس " را تیک زده و سپس در پایان دکمه تکمیل سفارش را میزنیم. در مرحله بعد امکان پرداخت آنلاین نیز وجود دارد.

آیا این پاسخ به شما کمک کرد؟

 پرینت این مقاله

در همین زمینه

نحوه گذاشتن تیکت

برای گذاشتن تیکت مراحل زیر را اجرا نمائید : در صورتیکه از قبل در وبسایت پیشگامان ایساتیس اکانت...

تنظیمات Outlook 2010 برای میزبانی وب لینوکسی

آموزش زیر، تنظیمات مربوط به Outlook 2010 جهت دریافت ایمیل‌ در سرویس‌های میزبانی لینوکسی...

Powered by WHMCompleteSolution