تنظیمات Outlook 2010 برای میزبانی وب لینوکسی


آموزش زیر، تنظیمات مربوط به Outlook 2010 جهت دریافت ایمیل‌ در سرویس‌های میزبانی لینوکسی می باشد.

پس از نصب Outlook 2010 بر روی دکمه‌ی Add Account از منوی بالا کلیک کنید:پس از آن پنجره‌ای باز خواهد شد که می بایست مانند شکل زیر گزینه‌ی Manually configure server setting or additional server types را انتخاب فرمایید:سپس مانند شکل زیر گزینه‌ی Internet E-Mail را انتخاب نموده و Next را بزنید:حال کافیست اطلاعات مربوط به ایمیل خود را که قبلا ساخته اید وارد کنید.
در مقابل Your Name نامی که می خواهید بعنوان ارسال کننده‌ی ایمیل مشخص باشد وارد نمایید.
در مقابل Email Address آدرس ایمیل خود را بطور کامل وارد فرمایید.
از منوی آبشاری مقابل Account Type گزینه‌ی IMAP را انتخاب کنید و فیلد‌های مربوط به Incoming Mail Server و Outgoing Mail Server را بصورت زیر وارد کنید:

linux.pishgaman.ws


در پایین این قسمت مجددا آدرس ایمیل خود را در مقابل فیلد User Name وارد کرده و رمز عبور مربوط به ایمیل خود را در مقابل فیلد Password وارد کنید.حال بر روی دکمه‌ی More Setting کلیک کنید و به زبانه‌ی Outgoing Server بروید. در پنجره ای که مانند شکل زیر باز می شود گزینه‌ی My outgoing server (SMTP) requires authentication را فعال کنید و مطمئن شوید که گزینه‌ي Use same setting as my incoming mail server فعال باشد.سپس به زبانه‌ی Advanced رفته و عدد 993 را در مقابل فیلد Incoming server (IMAP) مانند شکل زیر وارد نمایید. عدد 465 را هم برای فیلد مربوط به Outgoing server (SMTP) وارد کرده و سپس گزینه‌های مربوط به Use the following type of encrypted connection را فعال سازید و یا آن را بر روی SSL تنظیم کنید.هم اکنون با فشردن دکمه OK تغییرات فوق را اعمال نموده و بر روی دکمه‌ی Next کلیک کنید. پنجره‌ای مانند شکل زیر باز خواهد شد:در صورتیکه تنظیمات را بدرستی انجام داده باشید می بایست مانند عکس فوق هر دو گزینه با تیک سبز رنگ به نمایش در آید ، در غیر اینصورت مجددا تنظیمات خود و همچنین ارتباط اینترنت خود را بررسی کنید. هم اکنون دکمه‌ی Finish را زده و از منوی Outlook گزینه‌ی Send/Receive را بزنید تا ایمیل‌های شما Sync شوند.

نکته: ممکن است برخی از مشتریان قصد استفاده از پروتکل POP3 برای سرور خروجی خود استفاده کنند که می بایست از پورت 995 بجای پورت 993 استفاده کنند. ضمنا می بایست پیش از این Account Type را بر روی POP3 تنظیم نموده باشند.
نکته: در صورتیکه در حین عملیات ذخیره سازی پنجره‌ای مربوط به Certificate باز شد حتما بر روی دکمه‌ی YES کلیک کنید.
نکته: برای Incomin mail server و Outgoing mail server حتما می بایست از آدرس linux.pishgaman.ws استفاده فرمایید. این آدرس اختصاصی می باشد و نباید حتما با دامنه‌ی شما یکسان باشد.
نکته: در صورتیکه در هر جای این آموزش با مشکل برخوردید، اقدام به بازبینی تنظیمات بفرمایید. در غیر اینصورت از طریق تیکت پشتیبانی با ما تماس بگیرید.

آیا این پاسخ به شما کمک کرد؟

 پرینت این مقاله

در همین زمینه

نحوه گذاشتن تیکت

برای گذاشتن تیکت مراحل زیر را اجرا نمائید : در صورتیکه از قبل در وبسایت پیشگامان ایساتیس اکانت...

راهنمای ثبت دامنه

برای ثبت دامنه خود لطفا مراحل زیر را اجرا نمائید : 1- ابتدا وارد وبسایت شرکت پیشگامان ایساتیس...

Powered by WHMCompleteSolution