Oct 31st معرفی بهترین نرم افزارها برای فشرده سازی فایل در ویندوز

اگر می‌خواهید فایل‌های فشرده‌ی خود را استخراج کرده یا آن‌ها را فشرده نمایید، بهتر است از نام‌های بزرگی مثل WinZip یا WinRAR اجتناب کنید، چون این‌ها پر از تبلیغات و چیزهای اضافه هستند. نسخه‌های ... بیشتر »

Oct 18th ۱۵ مهارت لازم برای بازاریابان دیجیتالی

بازاریابی در دنیای دیجیتال، یکی از حرفه‌های نوپا و در عین حال کارآمد و مورد نیاز شرکت‌ها و صاحبان کسب و کار است. شاید دیوار ورود به این عرصه کوتاه به نظر برسد، اما با گذشت زمان مهارت‌های این ... بیشتر »

Oct 15th با این تنظیمات، حساب گوگل خود پس از مرگ را کنترل کنید!

گوگل در بخش تنظیمات حساب کاربری خود تهمیداتی اندیشیده است تا کاربر بتواند برای حساب خود، پس از مرگ هم برنامه‌ریزی کند. آیا می‌خواهید عکس‌های خانوادگی خود را پس از مرگ به اشتراک بگذارید اما ... بیشتر »

Oct 10th گوگل با برنامه جدید نوتو دنیای فونت ها را تسخیر می‌کند

گوگل که از دست اندازی به هیچ حوزه ای در عرصه فناوری غفلت نمی کند، این بار برنامه ای به نام نوتو طراحی کرده که با استفاده از آن می توان به تمامی زبان های دنیا مطلب تایپ کرد.نوتو یک برنامه جامع حاوی ... بیشتر »

Oct 2nd بهترین مرورگر های 2016

مرورگر ها نرم افزار هایی هستند که صفحات وب را برای ما نشان میدهند . امروزه در دنیای وب مرورگر های زیادی وجود دارد که بیشتر ان ها شناخته شده نیست امروزه مردم از مرورگر هایی استفاده میکنند که ... بیشتر »

Oct 2nd چطور مطالبی که به صورت غیرقانونی کپی می‌شوند را به گوگل معرفی کنیم؟

کپی کردن مطالب به کسب اجازه از ناشر به امری رایج در وب ایران تبدیل شده است. برخی از وب‌سایت‌ها این حق را برای خود قائل هستند تا مقاله، تحلیل، بررسی یا هر نوع نوشته یا تصویری را از شما برداشته و ... بیشتر »

Powered by WHMCompleteSolution