Aug 31st CDN چیست و چرا از آن استفاده کنیم

 CDN یا Content Delivery Network که در فارسی به آن شبکه توزیع محتوی هم گفته میشود یک راه کار بسیار موثر در بهبود سرعت سایت است. امروزه تمامی متخصصان بهینه سازی سایت و افراد حرفه ای بر این نکته تاکید دارند که ... بیشتر »

Aug 30th لینوکس و تاریخچه ۲۵ ساله آن به روایت تصویر

لینوکس چند روز پیش سالگرد ۲۵ سالگی خود را جشن گرفت. این سیستم عامل متن باز و محبوب اکنون به جایگاهی بزرگ در صنعت آی‌تی دست پیدا کرده است. امروز لینوکس سرتاسر جهان در گوشی‌های هوشمند، تبلت‌ها، ... بیشتر »

Aug 23rd دامنه های مختلف اینترنتی را بشناسید

پس از گذشت مدت زیاد استفاده از اینترنت توسط کاربران اینترنت دنیا ، هنوز حتی بعضی از افراد و یا وب کاران هم ، درک درستی از دامنه های اینترنتی ندارند . هنوز خیلی ها دامنه WS را مخفف Web Site می دانند ! ... بیشتر »

Aug 20th نحوه افزایش آمار بازدید سایت با SEO

ابزارهای سئو، ابزارهایی هستند که با استفاده از آنها می توانید سایت خود را به درستی و بطور موثر ایجاد و راه اندازی کنید. فکر نکنید بدون استفاده از آنها می توانید در گوگل به رنکهای بالاتر دست ... بیشتر »

Aug 17th UI و UX در طراحی وب سایت چیست؟

در طراحی سایت دو کلمه UX و UI بسیار استفاده می شود و عنوان شغلی برخی از طراحان وب سایت UX Designer و برخی دیگر UI Designer می باشد. تفاوت این دو در کجاست که در این مقاله سعی دارم تفاوت بین این دو مورد را به طور ... بیشتر »

Aug 16th روان شناسی رنگ ها در طراحی وب سایت

انتخاب رنگ بدون شک جزء ضروری ترین عناصر طراحی یک سایت یا وبلاگ به شمار می رود که مهم ترین وسیله برای دریافت و لمس احساسات کاربران و بازدیدکنندگان وب سایت ها محسوب شده و می تواند واکنش های ... بیشتر »

Aug 8th ضرورت داشتن یک وب‌سایت

در دنیای امروز داشتن یک وب‌سایت امریست لازم و ضروری. بسیاری از افراد، سازمانها، شرکتها در داخل کشور ضرورت داشتن یک وب‌سایت را درک کرده اند اما آیا هر وب‌سایتی جوابگوی نیازهای مخاطبانشان هست ... بیشتر »

Aug 6th كانال رسمی تلگرام دپارتمان توسعه وب پیشگامان راه اندازی شد

كانال رسمی تلگرام دپارتمان توسعه وب پیشگامان ، با هدف حضور هرچه بیشتر در شبكه­ های اجتماعی و اطلاع رسانی مستقیم و سریع به مشتریان و مخاطبان راه­ اندازی شد. در این فضای مجازی محصولات و خدمات ... بیشتر »

Powered by WHMCompleteSolution