درباره ما

معرفی

پیشگامان ایساتیس، ارائه دهنده سرويس های ثبت دامنه، ميزباني وب، تجارت الکترونیک، میزبانی ایمیل، میزبانی اختصاصی، سرورهای مجازی و سرورهای اختصاصی مطابق با استانداردهای جهانی است. كليه سرورهااز نظر نرم افزار و سخت افزار از آخرين تکنولوژی روز بهره مند می باشند بنابراين شما با ما آنچه را که از وب سايت خود انتظار داريد درمي يابيد. پرسنل متخصص بخش فنی در تمام ساعات شبانه روز و حتی روزهای تعطیل از طریق تلفن، پرتال پشتیبانی و گفتگوی آنلاین پاسخگوی سوالات و مشکلات شما هستند. علاوه بر این کلیه سرویسهای میزبانی وب دارای یک هفته گارانتی بازگشت پول می باشند. کلیه سرويس های ميزبانی وب و نمايندگی ايران هاست مبتنی بر ساختار مالتی سرور در اين ساختار، سرويسهای مختلف يک وب سايت (مانند وب، ايميل، پايگاه داده، FTP و ...) بر روی سرورهای مختلف نگهداری می گردد. برای کسب اطلاعات بيشتر در اين مورد بر روی اين لينک کليک نماييد. به دلیل تعدد انواع سرویس ها و خدمات ایران هاست، کلیه سرویسها به سه دسته شخصی ، شرکتی و سازمانی دسته بندی شده اند تا کاربران بتوانند سرویس مورد نیاز خود را به سهولت بیابند.شما برای داشتن وب سايتي مناسب فقط چند كليك فاصله داريد ، به جمع بزرگ کاربران شبکه پیشگامان ایساتیس بپيونديد

شركت پیشگامان فناوري اطلاعات ايساتيس (عضو گروه تعاونی پيشگامان) با هدف فعاليت در زمينه مهندسی نرم‌افزار،بنیان گذاری شده است و بعنوان واحد نرم افزار گروه تعاونی پیشگامان طراحی و تولید نرم‌افزارهای کاربردی را به عنوان محور اصلی فعالیت‌های خود دنبال نموده است. استمرار مطالعات و تحقیقات و همچنین توجه به جديدترين تكنولوژي‌ها و متدولوژي هاي موجود موجب گردیده است که نرم‌افزارهای تولیدی شرکت ، همواره به لحاظ کیفیت در بهترین سطح ممکن بوده و با توجه به نیازهای اصلی کاربران پیاده سازی گردد.
در حال حاضر شرکت پیشگامان ایساتیس با سرمایه گذاری در زمینه تولید نرم افزارهای مبتنی بر فناوریRFID چشم انداز جدیدی را برای آینده خود تصویر کرده است وامیدوار است همواره بتواند با هدف جلب رضایت مشتریان، گام های بلندی برای پیشبرد اهداف متعالی صنعت نرم افزار کشور عزیزمان ایران بردارد.

زمینه فعالیت شرکت:
- طراحی و تولید نرم افزارهای مبتنی بر فناوریRFID
- طراحی و تولید نرم افزارهای مبتنی بر وب
- طراحی و تولید نرم افزارهای سفارش مشتری
- مشاوره و نظارت در پروژهای نرم افزاری
- طراحی و تولید نرم افزارهای موبایل

تکنولوژی ها , ابزارهای مورد استفاده:

SQL SERVER 2005

RATIONAL ROSE

ASP.NET

UML 2.0

C#.NET

AJAX

RFID

RUP

Powered by WHMCompleteSolution